در این مقاله قصد داریم به سوال های میکسر پلی اتیلن چیست؟و چه کاربرد هایی دارد؟  پاسخ دهیم.

میکسر پلی اتیلن چیست؟

این دستگاه به دلیل استفاده از مخزن پلی اتیلن در این دستگاه به این نام معرفی می‌شود. میکسرهای پلی اتیلن تشکیل شده از مخزن مخروطی پلیمری، شاسی نگهدارنده، شفت، موتور گیربکس، پروانه ها، تابلو برق و سایر تجهیزات سفارش شده توسط خریدار است. مخزن پلیمری استفاده شده در این میکسر ها نسبت به مواد و سیالات داخل آن لنتخاب می گردد. برای مثال مخزن مورد نیاز برای اسید باید تک لایه باشد. مخازن پلی اتیلن موجود در بازار به سه نوع : تک، دو و چهار لایه تقسیم بندی می‌شوند. شاسی نگهدارنده از جنس پروفیل می‌باشد که پلکان دسترسی به دریچه بازدید دارد. موتور گیربکس را نیز می توان از جنس ضد جرقه نصب نمود. شفت این میکسر را میتوان از جنس پلی اتیلن و استیل انتخاب کرد. نوع پروانه‌های استفاده شد در این میکسر خورشیدی است.

 

میکسر پلی اتیلن 2000 لیتری

 

ظرفیت میکسر پلی اتیلن مبدل سازان کیمیا

این نوع میکسر‌ها به دلیل استفاده از مخازن پلیمری دارای حجم‌های مشخص شده ای می‌باشند

حجم مخازن پلیمری عبارت است از:

  • مخزن ۲۵۰ لیتری
  • مخزن ۵۰۰ لیتری
  • مخزن ۱۰۰۰ لیتری
  • مخزن ۲۰۰۰ لیتری
  • مخزن ۳۰۰۰ لیتری
  • مخزن ۵۰۰۰ لیتری
  • مخزن ۱۰ هزار لیتر

میکسر پلی اتیلن چیست

کاربرد میکسر پلی اتیلن مبدل سازان کیمیا

این نوع میکسر به دلیل پرتابل بودن و هزینه های ساخت پایین، جایگزین مناسبی برای میکسر های استیل و آهنی می باشند. از این نوع میکسر ها می توان در کسب. کار های کوچ و نوپا استفاده کرد، نیز را هزینه های راه اندازی کسب و کار را بطرز چشم گیری کاهش می‌دهند.

از این نوع میکسر در کارگاه های ساخت مواد شوینده، مواد آتش زا، کارگاه های اسید، مواد شیمیایی همچنین استفاده در صنایع غذایی و دارویی.

نتیجه گیری

استفاده از این میکسر می تواند مدت زمان ۱۰ سال برای کسب و کار شما با هزینه های پایین نگهداری کار کند و به نوعی اقتصادی باشد.

گروه مبدل سازان کیمیا یکی از تولید کنندگان این میکسر در غرب تهران می باشد. برای دریافت مشاوره و  اطلاع  از قیمت میکسر پلی اتیلن می توانید با ما تماس بگیرید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *