سوالات پرتکرار کاربران

راحت باشید، از ما بپرسید

سوالات متداول کاربران

سعی داریم در بخش سوالات متداول مشکلات و سوالات شما عزیزان را پاسخگو باشیم و برای تمامی مراجعه کنندگان به سایت مبدل سازان یکسری پرسش و پاسخ عمومی در نظر گرفته ایم.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • اطمینان

سوالات عمومی

سوالات متداول

چگونه میتوان از مبدل سازان مشاوره گرفت؟

از سه طریق امکان مشاوره با کارشناسان مبدل سازان وجود دارد، روش اول شما از طریق گزینه چت در قسمت سمت راست تصویر پایین صفحه، قسمت دوم فرم از ما بپرسید، گزینه سوم تماس با کارشناسان ما.

در چه زمان هایی میتوان با کارشناسان مبدل سازان ارتباط برقرار کرد؟

کارشناسان مبدل سازان از طریق قسمت چت تا ساعت ۱۱ شب ، از طریق قسمت فرم “از ما بپرسید” شیانه روز و از طریق تماس تلفنی در ساعات اداری پاسخگوی مسائل شما عزیزان هستند.

آیا فقط مشتریان این مجموعه می توانند با کارشناسان مشورت کنند؟

خیر؛ تمامی شما عزیزان که به عنوان مهمان وارد سایت مبدل سازان شده اید می توانید تمامی سوالات خود را از طریق هایی که در سوال ابتدایی بیان شد با کارشناسان ما در میان بگذارید.

آیا میتوان از پروژه هایی که مبدل سازان ساخته است بازدید کرد؟

بله؛ برای این کار نیاز است تا با شرکت مبدل سازان هماهنگی های لازم را بوجود آورد و برای بازدید از شرکت هایی که گروه مبدل سازان ساخت و طراحی نموده است بازدید نمایید.

سوالات فنی

سوالات متداول

نحوه ساخت تجهیزات و دستگاه ها چگونه است؟

تمامی دستگاه های ساخته شده در شرکت مبدل سازان به سفارش مشتری می باشند. یعتی در ابتدا مشتری با ارسال نقشه مورد نظر دستگاه را تایید و سفارش را قطعی می کند. بعد از مراحل خرید نسبت به ساخت دستگاه طبق نقشه اقدام می شود.

نحوه قیمت گذاری بر چه اساسی است؟

قیمت گذاری و یا قیمت گیری بر دو نوع بهمراه متریال و بدون متریال می باشد. در روش اول محاسبه قیمت از روی نقشه و با متریال های درخواستی بهمراه هزینه خرید متریال و حق ساخت به مشتریان اعلام می گردد. در روش دوم مشتریان متریال را تهیه و شرکت مبدل سازان فقط حق ساخت را به مشتریان اعلام می نماید.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

Plugin "Contact Form 7" not installed or activated